Telefony: 885 142 131, 887 977 499, (85) 674 86 62      O firmie

EGMAX Zakład Higieny Pracy jest laboratorium badawczym z siedzibą w Grabówce woj. podlaskie. Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów prowadzimy działalność na terenie całej Polski np. Białystok, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Toruń, Poznań, Katowice oraz Lublin.

W 2011 r. EGMAX Zakład Higieny Pracy otrzymał akredytację laboratorium badawczego Polskiego Centrum Akredytacji. Jest to potwierdzeniem posiadanych kompetencji kierownictwa i całego personelu laboratorium, a także spełnieniem wymagań na zgodność normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 "Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących".

Najważniejsze cele działalności EGMAX Zakładu Higieny Pracy to:
EGMAX Zakład Higieny Pracy świadczy usługi w zakresie akredytowanych badań w środowisku pracy oraz w środowisku ogólnym:
Powyższe usługi wykonywane są przez pracowników z długoletnim doświadczeniem i o wysokich kwalifikacjach. Posługujemy się nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem pomiarowym. Nasze badania i pomiary są rzetelne i wiarygodne.

W celu sprostania wymaganiom naszych Klientów zwiększamy swoje kompetencje podczas szkoleń i zatrudniamy coraz większe grono wykształconych oraz zaufanych specjalistów.

Jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania.